چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟ یکی از سئوالاتی که مد نظر ماست این است که چگونه یک پس زمینه مناسب برای قرار دادن در سایت انتخاب کنیم و کجا جایی مناسب برای این کار میباشد ، همه ی اینها بحث هایی است که در راه اندازی سایت مورد نیاز شما میباشد و اکنون میخواهیم به شما توضیح دهیم . میتوانید ما را در ادامه مطلب دنبال کنید .

عکس چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

بیشتر قالب های وردپرس با پشتیبانی از پس زمینه تمام ، پس زمینه موازی و چند پس زمینه ای ارائه شده است . به دلیل طراحی وب سایت یکی از بازدیدکنندگان از ما درخواست کردند اگر منبعی برای یافتن تصاویر پس زمینه میشناسید به ایشان اطلاع دهیم ، در این مطلب آموزشی ما میخواهیم یافته های خود را به صورت رایگان در خدمت شما قرار دهیم .

عکس چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

تعدادی سایت وجود دارد که در آنها تصاویر زیادی با کیفیت بالا و زیبا موجود است که برای شما تصاویر پس زمینه رایگان پدید می آورند . ما در اینجا قصد معرفی ۱۰ سایت که تصاویر زیبا را برای شما پدید می آورند داریم .

۱- سایت freeimages

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم ؟

 

این سایت یک منبع عظیم از تصاویر رایگان در خدمت شما قرار میدهد که شما میتوانید با استفاده از آنها تصویری به عنوان تصویر پس زمینه سایت وردپرستان قرار دهید .

۲-  StockPhotosforFree.com

stockphotosforfree

 

یک مرجع خوب برای مرورکردن تصاویر بر اساس دسته ها و جستجو کردن همین سایت بالا میباشد ، شما میتوانید تصاویر را بر اساس دسته ی آنها جستجو کنید .

 

۳- Subtle Patterns

این سایت تصاویر بک گراندی به صورت پترن را در اختیار شما قرار میدهد .

subtlepatterns

 

این سایت همچنین این امکان را دارد که برای شما فایل لایه باز پترن ها را برای فروش قرار میدهد و شما میتوانید برای استفاده در فتوشاپ آنها را خریداری کنید .

۴- سایت Public Domain Archive

publicdomainarchive

 

همانگونه که از نام این سایت مشخص است تصاویری که در سایت های عمومی قرار داده شده است را میتوانید در این سایت مشاهده نمائید . این بدین معنی است که میتوانید تصاویر را در سایت خود استفاده کنید . تصاویر دسته بندی شده است و میتوانید بر اساس علاقه خود تصاویر را جداسازی کنید .

۵- سایت  Unsplash

unsplash

 

این سایت تصاویر با کیفیت بالا و رایگان را به شما پیشنهاد میکند که شما میتوانید هرکدام را که خواستید انتخاب و در سایت خود قرار دهید . این سایت تصاویر جدید خود را هر ۱۰ روز یکبار منتشر خواهد کرد .

 

امیدواریم که از مطلب فعلی لذت برده باشید ، ۵ سایت بعدی در قسمت بعدی مطلب چگونه تصویر پس زمینه مناسب سایت پیدا کنیم منتشر خواهد شد .

 

نظر دهید