۱۷ افزونه وردپرسی مناسب برای عکاسان

افزونه وردپرسی مناسب برای عکاسان

۱۷ افزونه وردپرسی مناسب برای عکاسان

آیا شما یک عکاس استفاده کننده از وردپرس هستید؟ بهترین افزونه وردپرس برای عکاسان چیست؟ در این مقاله ما به شما بهترین افزونه های وردپرس برای عکاسان را نشان خواهیم داد.

هزاران عکاس برای به اشتراک گذاشتن کار خود با جهان آنلاین از وردپرس استفاده میکنند. وردپرس راحتترین راه برای ساخت وب سایت برای عکاسان میباشد. شما میتوانید با هزاران قالب وب سایتی کاملا منحصر به فرد خلق کنید. اما قدرت واقعی وردپرس از افزونه هایی که به شما اجازه ی اضافه کردن ویژگی و انجام کارهای جالب را میدهد می آید.

۱٫Envira Gallery

enviragallery-1

Envira یکی از بهترین پاسخگویان افزونه گالری وردپرس در بازار میباشد. به ما اجازه ی ایجاد گالری عکس که به طورکامل روی تمام دستگاهها و صفحات پاسخگو باشد را میدهد.گالری تصویر ایجاد شده با گالری Envira بسیار سریع بارگذاری میشود که آنرا برای مرور کردن گالری کاربران بسیار سرگرم کننده و آسان میکند. گالری Envira همچنین به شما اجازه میدهد به راحتی برای عکسها و گالری خود داده ی متا اضافه کنید و با دیگر افزونه های SEO به خوبی کار میکند.

۲٫Regenerate Thumbnails

regenerate-thumbnails

وردپرس به صورت خودکار عکسها را در چندین سایز ذخیره میکند. تم وردپرس شما میتواند عکس با سایزهای اضافی را نیز اضافه کند با این حال زمانیکه سایزهای جدید به وردپرس اضافه میشود سایزهای قبلی در بین سایزهای جدید قابل دسترس نیستند.بازسازی عکسها باید برای تمام عکاسان گالری وردپرس ابزار داشته باشد. همچنین به شما اجازه ی حل مسایل رایج تصویری بوسیله اجرای یک خط ساده را میدهد.

۳٫W3 Total Cache

w3-total-cache

سرعت یکی از مهمترین عامل ها در هر وب سایتی میباشد.برای عکاسان وب سایت این مورد بسیار مهم است زیرا عکس ها معمولا زمان بیشتری صرف عناصر روی صفحه میکنند.با استفاده از مجموع کش w3 میتوانید بطور قابل ملاحظه ای سرعت بارگذاری صفحه خود را بهبود بخشید.ترکیب کش w3 با MaxCDN میتواند بطور عجیبی سرعت صفحه شما را بهبود بخشد.

۴٫Soliloquy

soliloquy

Soliloquy یکی از نقش های مهم در نمایشگاه برای بهتر کردن کار شما در نمایش اسلاید را ایجاد میکند.Soliloquy یکی از بهترین افزونه های اسلایدر وردپرس میباشد.به شما اجازه میدهد که به سرعت و براحتی یک اسلاید بطور کامل پاسخگو را در چند دقیقه خلق کنید.شما میتوانید چندین لغزنده در صفحه ، پست و یا حتی صفحه نخست اضافه کنید.Soliloquy بسیار بهینه شده است برای سرعت ،این به این معناست که صفحه ی شما به سرعت بارگذاری میشود.جلوه های بصری،سفارشی و اسلایدر  SEO فقط تعدادی از ویژگیهای این ابزار عالی میباشند.

۵٫Image Widget

image-widget

وردپرس با ویدجت متن می آید که شما بتوانید به نوار کناری خود اضافه کنید.این ویدجت میتواند برای افزودن عکس استفاده شود اما شما باید بصورت دستی HTML ارسال کنید و سایز عکس را به تناسب عرض نوار کناری تنظیم کنید.

افزونه ویدجت عکس این مشکل را بصورت اضافه کردن ویدجت عکس به سایت وردپرس شما حل میکند.شما براحتی میتوانید ویدجت را به ستون های کناری بکشید و رها کنید سپس عکس را انتخاب کرده و یا از سیستم خود آپلود کنید.شما میتوانید چندین عکس به نوار کناری اضافه کنید.

۶٫Imsanity

imsanity

عکسهای منتقل شده از دوربین و دستگاه تلفن همراه شما معمولا کیفیت بالایی دارند با رسیدن سایز عکس به ۳MB to 24MB+ per image.

Imsanity به شما اجازه ی سایز عکسهای قابل دسترس بیشتری برای عکسهایی که در وردپرس بارگذاری میکنید را میدهد.این امر نه تنها باعث صرفه جویی در پهنای شما میشود بلکه باعث میشود وب سایت خود را سریعتر و با یک تجربه کاری بهتر بسازید.

۷٫WordPress SEO by Yoast

wpseo

وردپرس سئو با افزونه یک راه حل بهینه کامل برای هر گروه از سایت های وردپرس میباشد. بطور مداوم باقی میماند در تمام سایت هایی که باید افزونه وردپرس سئو را داشته باشند. برای عکاسان وردپرس سئو اجازه ی بهینه کردن صفحه شما را میدهد و شما را قادر به استفاده از نمودار باز داده های متا میسازد. نمودار باز تنها برای فیسبوک استفاده نمیشود بلکه به دیگر وب سایت های اجتماعی اجازه نمایش صفحه شما را درست زمانیکه به اشتراک گذاشته شده میدهد.

کاربران شما قادر هستند که عکس ها را بطور مستقیم از صفحه ی شما به اشتراک بگذارند و این موضوع برای شما ترافیک بیشتری از رسانه های اجتماعی را به بار می آورد.

۸٫Pinterest Pin It Button For Images

pin-it-images

پینترست جایی است که مردم از آن مطالب جالب از وب را جمع آوری میکنند،بخصوص عکسها و عکاسان.پین دکمه ایست که به کاربران اجازه میدهد براحتی عکس اضافه کرده و یا عکسها را از سایت شما با لینک تخته پینترست خود به سایت شما بازگردانند.

۹٫Click to Tweet

clicktotweet

توییتهای همراه با تصاویر و کارتهای توییتر دارای یک پاسخ بسیار بالاتر و نرخ بازتوییت میباشند.کلیک روی توییت به شما اجازه میدهد که در هر قسمت از پست یا صفحه ی خود یک کلیک توییت اضافه کنید.شما میتوانید با یک کلیک به عکس و شرح خود اضافه کنید و کاربران میتوانند تنها با یک کلیک پستهای شما را به اشتراک بگذارند.

۱۰٫Simply Instagram

simplyinstagram

اینستاگرام به سادگی به شما اجازه ی وصل شدن به سایت وردپرستان در مشخصات اینستاگرام را میدهد. شما میتوانید عکسهای انتخابی را به اشتراک بگذارید ،جریانهای ارسالی اخیر را اضافه کنید و عکسهای محبوبتان را از شبکه اینستاگرام نشان دهید.

کار این افزونه با استفاده از یک شورت کد ساده است که میتوانید برای هر پست،صفحه یا ویدجت نوار کناری روی سایت وردپرس خود استفاده کنید.

۱۱٫WP Media Tagger

wpmediatagger

وردپرس با یک سیستم آماده برای مرتب کردن فایلها و تصاویر شما نیامده، برای وبلاگ های منظم یک معامله بزرگ نیست اما برای سایت عکاسی که شما نیاز دارید میتواند راهی برای دسته بندی عکسها باشد.آلبوم ها و گالریها یک راه است اما WP Media Tagger یک راه دیگر است.

WP Media Tagger به شما اجازه ی اضافه کردن برچسب ها و دسته بندیها در فایلهای رسانه ای،عکس ها را میدهد.این موضوع باعث میشود که برای شما و کاربران راهی راحتتر برای مرور و پیدا کردن عکسها پیدا شود.

۱۲٫easy watermark

watermark-image

برخی عکاسان برای محافظت از سو استفاده به عکس خود watermark اضافه میکنند. افزونه  easy watermark به شما اجازه میدهد به صورت خودکار برای ارسال عکسها به سایت watermark اضافه کنید.شما میتوانید عکس ،شفافیت مجموعه ای و موقعیت علامت را انتخاب کنید. این پلاگین همچنین میتواند به تمام تصاویر قبلا آپلود شده  watermark اضافه کند.

۱۳٫quform

پیش نمایش افزونه quform

هیچ وبسایتی بدون لیست فرم کامل نیست، quform یک افزونه حرفه ای برای وب سایتها هست. کشیدن و رها کردن فرم سازهای آنلاین به شما اجازه میدهند به راحتی یک فرم لیست،فرم اشتراک ایمیل،فرم سفارش،فرم پرداخت و دیگر نمونه های فرم آنلاین تنها با یک کلیک ایجاد کنید.

۱۴٫BirchPress

birchpress

BirchPress یک قرار ملاقات کامل آنلاین و سیستم رزرو برای سایت های وردپرس میباشد.که به کاربران اجازه میدهد رزرو خود را روی وب سایت قرار دهند و حتی برای پرداخت آن از پی پال استفاده کنند.برای عکاسان حرفه ای، این به شما امکان دریافت سفارشات دیگر را میدهد. به طور کلی هر افزونه رزرو میتواند به خوبی کار کند.

۱۵٫ OptinMonster

optinmonster1

اغلب مردمی که آدرس وب سایت شما را از طریق موتورهای جستجو و دیگر منابع پیدا میکنند احتمالا هرگز دیگر وب سایت شما را پیدا نکنند.به همین دلیل شما نیاز دارید که یک پل ارتباطی با کاربران ایجاد کنید.یکی از مقرون به صرفه ترین و مفید ترین راه ها برای این کار ساخت لیست ایمیل میباشد. OptinMonster به شما کمک میکند که بازدید کنندگان را به مشتریات و مشترکان تبدیل کنید. می توانید از mymail هم استفاده کنید.

۱۶٫WP-Invoice

wp-invoice-settings

صورتحساب wp یکی از افزونه های وردپرس میباشد که به شما اجازه ی مدیریت صورتحساب را درون وب سایت میدهد.به این ترتیب سایت وردپرس شما تبدیل به گستره ای از قرار ملاقتها،پرداخت ها و فاکتورها میشود. Freshbooks نیز یک جایگزین مناسب برای رسیدگی به صورتحساب میباشد.

۱۷٫Post Thumbnail Editor

edit-post-thumb1

اغلب تم های وردپرس دارای مشکل تنظیمات ارسال تصویر بندانگشتی هستند که تصاویر برجسته ی خود و دیگر سایز تصاویر را از وسط  بریده و به کلی نابود میکند. این کاهش از بخش مهمی از تصاویر که معمولا در مرکز است میباشد. ویرایشگر تصویر بند انگشتی به شما اجازه میدهد که پستهای ریز عکس خود را از هرجایی که میخواهید ویرایش کنید.شما میتوانید تصاویر خود را از محل بارگذاری برش بزنید سپس از این تصاویر برش خورده برای تصویر بند انگشتی استفاده کنید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

instagram

  • فیسبوک
  • گوگل پلاس