۹ تا از بهترین افزونه های پخش صدا در وردپرس

9 تا از بهترین افزونه های پخش صدا در وردپرس

وردپرس با قابلیت پشتیبانی فایل های صوتی در فرمت های مختلف ساخته شده است. این در صورتیست که بطور خودکار می تواند یک فایل صوتی را در یک قالب پخش موزیک جاسازی کند، اما اگر شما نیاز به امکانات بیشتر مانند لیست های پخش،گزینه های سفارشی سازی و … داشتید چطور ؟ در این مقاله، ما به معرفی بهترین افزونه های پخش صدا در وردپرس خواهیم پرداخت.

۱٫اضافه کردن فایل های صوتی و لیست های پخش در وردپرس

وردپرس بطور خودکار می تواند یک فایل صوتی را در قالب MP3 جاسازی کند. این کار با استفاده از آپلود رسانه انجام می شود و همچنین با قرار دادن آدرس فایل در ویرایشگر پست.

شما همچنین میتوانید لیست پخش را  با انتخاب چندین فایل صوتی در آپلود رسانه ها وکلیک کردن بر روی ایجاد لینک پخش صوتی از سمت چپ ایجاد کنید.

لیست پخش صدا

هنگام  قرار دادن لیست پخش صوتی در ویرایشگر پست، شما قادر به دیدن آن در ویرایشگر بصری خواهید بود.شما می توانید لیست های پخش صوتی را در هر پست وردپرس و یا صفحه اضافه کنید.

لیست پخش وردپرس

 

۲٫Audio Album

آلبوم های صوتی

افزونه آلبوم صوتی به منظور نمایش لیست پخش صوتی و با استفاده از آلبوم ساخته شده در قابلیت های وردپرس نوشته شده است. آلبوم صوتی گسترش این قابلیت با ارائه یک راه ساده تر به سبک بخش رسانه ای از آلبوم خود را دارد. همچنین نیز می تواند برای اضافه کردن آهنگ مورد استفاده قرار گیرد. این افزونه همراه با کدهای کوتاهی که مقدار زیادی گزینه ارائه می دهد استفاده می شود. همچنین نیز مینواند برای ویرایش و سفارشی کردن دستگاه پخش رسانه ای یک شیوه اساسی فراهم کند.

۳٫Simple Audio Player

پخش ساده صوتی

پخش ساده صوتی یک افزونه صوتی جامع برای وردپرس است. به جای استفاده از HTML5 بعنوان گزینه پخش پیش فرض،پخش ساده صوتی بعنوان پیش فرض و HTML5 بعنوان پخش مجدد با استفاده از فلش انجام می شود. همچنین این افزونه گزینه های آسان تری برای تغییر رنگ و اندازه دستگاه پخش رسانه ای فراهم می کند.افزونه پخش صوتی ساده به شما امکان وارد شدن به لیست پخش صوتی و آهنگ هایی که  از کد های کوتاه استفاده می کنند را می دهد.

۴٫ Compact WP Audio Player

پخش صوتی wp

بطور پیش فرض زمان می برد تا تمام پخش کننده های صوتی وردپرس در مقطع پست شما در دسترس قرار بگیرند. Compact WP Audio Player با اضافه کردن یک دستگاه پخشی صوتی کوچکتر می تواند به راحتی برای رفع نیاز های خود آن را تنظیم کند. این افزونه با استفاده از پخش HTML5 بعنوان گزینه بطور پیش فرض  و فلش را بعنوان مجدد ارائه می دهد. این بطور کامل پاسخگو است حتی اگر شما این موضوع را گسترده تر انتخاب کنید آن را بطور خودکار به جای دستگاه یا صحفه نمایش کاربران تنظیم خواهد کرد.

 

۵٫ HTML5 jQuery Audio Player

 پخش صوتی

HTML5 jQuery Audio Player ، پخش کننده های صوتی قابل تنظیم و مرسوم مد را روز برای وردپرس ارائه می دهد که با گزینه های بسیار زیادی همراه می شود، همچنین نیز می تواند به دانلود دیجیتال آسان برای فروش محتوای خود استفاده شود.کاربران شما می توانند بدون خروج از صحفه به آهنگ امتیاز دهند.از ویژگی های اصلی این افزونه ظاهر بصری آن است که می تواند آلبوم هنری و داده های متا را زیبا نمایش دهد.

۶٫CP Media Player

پخش رسانه ای

CP مدیا پلیر پخش کننده صوتی/تصویری برای وردپرس زیباست، که این دستگاه پخش رسانه ای سفارشی با پوسته های مختلف برای  تغییر ظاهر آن همراه است که در تمام دستگاه ها کار می کند و بطور کامل پاسخگوست. یکی دیگر از ویژگی خای مفید دستگاه پخش پخش رسانه ای CM توانایی نمایش زیر نویس با استفاده از فرمت Web SRT است.

۷٫ Simple Music Widget

ویجت موسیقی ساده

ابزارک ساده موسیقی می افزاید؛ شما می توانید یک ابزارک پخش کننده موسیقی به ستون های فرعی در سایت وردپرس خود اضافه کنید. اگر می خواهید رسانه همراه با مطالب دیگر در وب سایت نمایش داده شود این گزینه بسیار مفید است.ابزارک موسیقی ساده برای استفاده همراه با تنظیمات ابزارک خود بسیار آسان است. به قسمت آموزش ما در مورد چگونه اضافه کردن یک ابزارک پخش کننده موسیقی در وردپرس مراجعه کنید.

۸٫SoundCloud is Gold

Soundcloud طلاست

این ابزار اجازه می دهد تا شما به راحتی فایل های صوتی خود را به میزبانی SoundCloud در بیاورید.فایل های SoundCloud از پروتکل های oEmbed استفاده میکنند، اما این افزونه به شما اجازه می دهد کار را بیشتر از آنچه که هست انجام دهید. شما می توانید فایل های SoundCloud خود را از طریق مدیریت وردپرس، مدیریت کنید.فایل های پیوست خود ، صفحات بدون ترک ویرایشگر پست و آلبوم / لیست پخش در وردپرس را اضافه کنید.

 

۹٫Blubrry PowerPress Podcasting

این مورد بهترین پادکستر برای افزونه وردپرس است. این ویژگی قدرتمند برای پادکست طراحی شده است که با هر راه حل میزبانی کار می کند، اما به خوبی برای Blubrry بعنوان یک راه حل میزبانی کار می کند.فایل های پادکست که خود را برای سئو بهینه سازی می کند به شما این اجازه را می دهد که پادکست خود را بطور کارآمد مدیریت کنید و مهم تر از همه اینکه به شما اجازه اشتراک پادکست با کاربران خود را می دهد. این مقاله در واقع راهنمایی ما در مورد بررسی گام به گام شروع یک پادکست با وردپرس بود.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پروانه جعفری
لیسانس حسابداری کامپیوتر و دارای مدرک مترجم زبان انگلیسی، عضو تیم ترجمه و تحریریه میهن وردپرس

  • instagram
  • فیسبوک
  • گوگل پلاس